ЛЕКС ЮЕЙ

Facebook

Twitter

© 2016 ЛЕКС ЮЕЙ

+38097-332-41-08

Телефонуйте нам для безкоштовної консультації

+38093-337-63-36

Телефонуйте нам в будь-який час

Пошук
Меню

Кожному гарантується захист його прав, свобод та інтересів у розумні строки незалежним, безстороннім і справедливим судом, утвореним відповідно до закону.

Адвокати об’єднання «Лекс Юєй» надають правову допомогу по представництву інтересів та захисту прав і свобод суб’єктів правовідносин у:

АО «Лекс Юей» надає правову допомогу по досудовому вирішенню спорів, захисту прав та свобод при розгляді справ у всіх судах судової системи України на всіх стадіях судового процесу. Адвокати нашого об’єднання мають позитивний досвід у застосуванні медіацій, як виду альтернативного врегулювання спорів, а також вирішенні спорів у третейських судах та установах Міжнародного комерційного арбітражу.

Адвокатська діяльність здійснюється на підставі договору про надання правової допомоги.

Консультації фізичним особам з питань, що виникають з

Вартість консультації становить від 200 гривень за одну годину та залежить від складності правової ситуації і визначається за домовленістю між адвокатом та Клієнтом.

Адвокати обєднання «ЛЕКС ЮЕЙ» надають консультації фізичним особам

АО «ЛЕКС ЮЕЙ» надає послуги по повному правовому забезпеченню
діяльності господарюючих суб’єктів — юридичних осіб та фізичних осіб підприємців

Правовий аналіз укладених договорів, складання проектів договорів, додаткових угод, угод про внесення змін та доповнень до діючих договорів, розгляд проектів угод наданих контрагентами, складання проектів протоколів розбіжностей, узгодження розбіжностей, участь адвоката у проведенні переговорів та інше.

Розробка проектів претензій, рекламацій,<br /> відповідей на претензії, участь адвоката у проведенні переговорів щодо<br /> врегулювання спірних ситуацій.

Розгляд та аналіз листів, запитів, приписів, складання проектів відповідей на вказані документи, оскарження незаконних дій чи бездіяльності держаних органів, складання проектів звернень, заяв, запитів до державних органів, отримання документів дозвільного характеру.

Складання проектів внутрішніх документів підприємства, — трудові договори, накази, положення, інструкції, угоди і таке інше.

Консультації роз’яснення вирішення корпоративних спорів.

Розроблення проектів договорів, представництво інтересів, участь у проведенні переговорів, представництво інтересів у відносинах з митними органами.

Вищевказані послуги суб’єктам господарювання можуть надаватися на постійній основі — абонентське обслуговування — або одноразово за замовленням.

Вартість абонентського обслуговування становить від 5000 гривень на місяць, та узгоджується сторонами договору в залежності від щомісячного обсягу послуг.

Назва послуги Одиниця виміру Вартість за одиницю / від
1 Усні консультації година 1500 грн.
2 Складання проектів господарських документів один документ 1500 грн.
3 Складання проектів процесуальних документів один документ 1500 грн.
4 Аналіз господарських документів один документ 1000 грн.

5

Аналіз процесуальних документів один документ 1000 грн.

6

Письмові консультації / роз’яснення одна консультація 2000 грн.

7

Представництво інтересів Клієнта при проведенні переговорів / участь у судових засіданнях година 2500 грн.

Остаточна вартість послуг визначається за згодою Сторін.

Вартість разових послуг